Ziņojums Nr. 9805

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2021.01.18 23:01
GPS koordinātes: 25.27325, 57.33217 +/- 8.5455m
Apstiprināts: 2021.01.19
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2021.01.20
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

1:22 19.01.2021 Un šis kā parasti jau daudzu gadu garumā ir nelegālais piesārņojums kas ar valmieras vides dienesta atļauju tiek iepludināts vecmesli un jaunmesli privātīpašumā.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Informācija pieņemta darbam.