Ziņojums Nr. 9801

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ventspils pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2021.01.17 13:01
GPS koordinātes: 21.61988, 57.43106 +/- 3.5m
Apstiprināts: 2021.01.17
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

regulāra braukāšana pa mežu (NE PA MEŽA TACIŅAM) ar kvadraciklu

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Ventspils pilsētas pašvaldībai