Ziņojums Nr. 9794

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Liepājas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2021.01.16 13:01
GPS koordinātes: 21.02223, 56.52799 +/- 18.127m
Apstiprināts: 2021.01.16
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Iesalis Gulbis Liepājā, zirgu sala, pie “Dabas mājas” sktoties pa kreisi uz ezera pusi 45 grādi. Gulbis kustās, bet ir redzams, ka iesalis.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Liepājas pilsētas pašvaldībai.