Ziņojums Nr. 9790

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2021.01.14 09:01
GPS koordinātes: 23.86969, 56.91609 +/- 1.5m
Apstiprināts: 2021.01.14
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2021.01.29
Atrisināšanas ilgums: 15 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Jau otro nedēļu mežmalā redzam izmestu ķīmisku vielu, virs kuras sniegs izkūst. Lūgums pārbaudīt.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Labdien, Valsts vides dienests apsekoja ziņojumā norādīto vietu. Pēc norādītajām koordinātām netika atrasta vieta, kur ir izbērtas balās granulas. Valsts vides dienests sazvanīja ziņojuma iesniedzēju un lūdza novietot notikuma vietā no ceļa redzamu norādi.