Ziņojums Nr. 9783

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2021.01.11 11:01
GPS koordinātes: 24.05359, 57.02767 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2021.01.11
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2021.01.11
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Finiera iela 13 smirt pec kimijas! Nevar iziet lauka!!!!!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Dienests apsekoja iesniegumā norādīto adresi un tai pieguļošās teritorijas. Traucējoša smaka netika konstatēta. Dienests, traucējošu smaku gadījumā, iesaka izmantot dežuranta tālruni 26338800, jo Vides SOS sistēmas specifikas dēļ ziņojums var netikt izskatīts pietiekami operatīvi.