Ziņojums Nr. 9782

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2021.01.10 12:01
GPS koordinātes: 24.6757, 56.716 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2021.01.10
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2021.02.16
Atrisināšanas ilgums: 6 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ceļa malā izmestas riepas

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Meža vide sakopta