Ziņojums Nr. 9781

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2021.01.10 11:01
GPS koordinātes: 24.64983, 57.07844 +/- 32.0m
Apstiprināts: 2021.01.10
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Grāvī izgāzts bitumena jumta segums. Tālāk grāvī vēl kaut kāda lilgabarīta plastmasa. Blakus ceļš.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Pieteikums pārsūtīts A/S Latvijas Valsts meži.