Ziņojums Nr. 9780

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ogres novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2021.01.10 11:01
GPS koordinātes: 24.78885, 56.7839 +/- 4.8179m
Apstiprināts: 2021.01.10
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Meža autoceļā Viesunama ceļš izgāztas auto riepas ceļa nobrauktuvē. Pie valsts autoceļa P8.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts Ogres novada pašvaldībai.