Ziņojums Nr. 977

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Ventspils novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.09.08 13:09
GPS koordinātes: 21.76731, 57.58481 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2018.09.11
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.09.21
Atrisināšanas ilgums: 12 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Maisā ielikām pudeli, no kuras lija ārā eļļa vai mazuta, melns, smirdīgs šķidrums

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Maiss ar pudelēm savākts