Ziņojums Nr. 9767

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Olaines novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2021.01.08 15:01
GPS koordinātes: 23.93705, 56.789 +/- 2.5m
Apstiprināts: 2021.01.08
Pieņemts izvērtēšanai: 2021.01.11
Atrisināts: 2021.01.28
Atrisināšanas ilgums: 19 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

no skursteņa ceļas asi,kodīgi dūmi. Kurina mēbeļu atkritumus

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts

Inspektora komentāri

Teritorijā neatrodas vecas mēbeles.