Ziņojums Nr. 9766

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Liepājas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2021.01.07 10:01
GPS koordinātes: 21.02114, 56.58284 +/- 5.3691m
Apstiprināts: 2021.01.07
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2021.01.12
Atrisināšanas ilgums: 5 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

sadzīves atkritumu kaudze mežā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Vieta satīrīta 8.01.2021.