Ziņojums Nr. 9759

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2021.01.05 09:01
GPS koordinātes: 22.92611, 56.82294 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2021.01.05
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkritumi mežā.

P. S. Nevar ielogoties ar Facebook

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - „Latvijas valsts meži”.