Ziņojums Nr. 9758

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2021.01.03 14:01
GPS koordinātes: 24.13898, 56.9631
Apstiprināts: 2021.01.03
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2021.01.11
Atrisināšanas ilgums: 7 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Rīgā, aiz 94.pirmsskolas izglītības iestades

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Labdien, informējam, ka maisi tika izvesti Rīgas domes Teritorijas labiekārtošanas pārvaldes spēkiem.