Ziņojums Nr. 9757

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Bauskas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2021.01.03 13:01
GPS koordinātes: 24.10269, 56.41629 +/- 5.5m
Apstiprināts: 2021.01.03
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Kanalizācijas notekūdeņi ieplūst Lielupē

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Bauskas novada pašvaldībai.