Ziņojums Nr. 9752

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2021.01.03 12:01
GPS koordinātes: 24.14344, 56.9694 +/- 4.7884m
Apstiprināts: 2021.01.03
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Rīgā iepretī Indrānu 24 izmestas riepas un vairākas nedēļas mētājas pilni atkritumu maisi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas pilsētas pašvaldībai