Ziņojums Nr. 9750

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2021.01.03 11:01
GPS koordinātes: 23.90552, 56.98675 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2021.01.03
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

esmu vīies, ka 10m blakus riepas tika atstātas, kad acimredzamā nelegala izgaztuve tika nokopta

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Jūrmalas pilsētas domei.