Ziņojums Nr. 9743

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Krustpils novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2021.01.03 10:01
GPS koordinātes: 26.07877, 56.4214
Apstiprināts: 2021.01.03
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Notriekts suns/vilks . A6 shoseja, virziena uz Daugavpili, pirms Veiguriem!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Krustpils novada pašvaldībai.