Ziņojums Nr. 9742

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2021.01.03 07:01
GPS koordinātes: 24.1073, 56.78127 +/- 4.0006m
Apstiprināts: 2021.01.03
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Meža cirtēju tehnika zaburzīja un sabojāja meža ceļu. Cilvēkiem gados tagad nevar normāli pastaigāties pa mežu.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - SIA “Rīgas meži”.