Ziņojums Nr. 9738

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2021.01.02 14:01
GPS koordinātes: 24.27878, 57.00108 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2021.01.02
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Kalna augšā pie tilta izrakta bedre un pilns ar atkritumiem.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts Rīgas pilsētas pašvaldībai.