Ziņojums Nr. 9735

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2021.01.02 12:01
GPS koordinātes: 24.80428, 57.06592 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2021.01.02
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Pagrabiņa stigā Allažu pagastā 15.11.2020. izmests maiss ar riepām un MC donalda papīriem un čeku.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts A/S Latvijas Valsts meži.