Ziņojums Nr. 9733

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2021.01.02 11:01
GPS koordinātes: 24.1009, 56.74126 +/- 4.6523m
Apstiprināts: 2021.01.02
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izmesti atkritumu

Apstiprinātāja komentāri

Ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts A/S Latvijas Valsts meži.