Ziņojums Nr. 9731

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Tukuma novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2021.01.02 11:01
GPS koordinātes: 23.4815, 56.91819 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2021.01.02
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Var piebraukt ar auto

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts Tukuma novada pašvaldībai.