Ziņojums Nr. 9729

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ķekavas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2021.01.02 10:01
GPS koordinātes: 24.13876, 56.79405
Apstiprināts: 2021.01.02
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Būvgruži un pelni, izgāzti atkritumi!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts Ķekavas novada pašvaldībai.