Ziņojums Nr. 9726

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Siguldas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2021.01.02 09:01
GPS koordinātes: 24.80732, 57.13253 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2021.01.02
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkritumi izmesti Lorupes gravā.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīs Siguldas novada pašvaldībai.