Ziņojums Nr. 9721

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2021.01.01 12:01
GPS koordinātes: 24.05506, 56.93773 +/- 4.7m
Apstiprināts: 2021.01.01
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Dažādi dzērienu iepakojumi un citi atkritumi pie M. Nometņu ielas dzelzceļa pārējas.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai- Rīgas pilsētas pašvaldībai.