Ziņojums Nr. 9718

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2021.01.01 11:01
GPS koordinātes: 23.99379, 57.0248 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2021.01.01
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

pie Rītabuļļu pludmales stāvvietas malā riepas izmestas

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai- Rīgas pilsētas pašvaldībai