Ziņojums Nr. 9714

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2021.01.01 10:01
GPS koordinātes: 23.65583, 56.95913
Apstiprināts: 2021.01.01
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izraktas smiltis, izbērti un aprakti atkritumi. Vajadzētu sakopt un aizbērt bedri, lai nemet. Pretī Latvijas Naftai taciņā pie jūras.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai- Jūrmalas pilsētas pašvaldībai