Ziņojums Nr. 9713

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2021.01.01 10:01
GPS koordinātes: 24.01313, 57.03964 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2021.01.01
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

ap putnu novērošanas torni padaudz atkritumu

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai- Rīgas pilsētas pašvaldībai.