Ziņojums Nr. 9710

Papildu informācija

Statuss noraidīts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.12.31 12:12
GPS koordinātes: 24.37785, 57.52004 +/- 5.0000m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.12.31
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izbraukāta pludmale posmā Tūja- Ķurmrags un kvadracikla nobraukšanas vieta pludmalē

Apstiprinātāja komentāri

Esam saņēmuši ziņojumus par šo konkrēto objektu. Ziņojums ir pieņemts izskatīšanai, bet netiks reģistrēts atsevišķi. Visi saņemtie ziņojumi nodoti Salacgrīvas novada pašvaldībai.