Ziņojums Nr. 9704

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Liepājas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2020.12.30 13:12
GPS koordinātes: 21.00676, 56.5125 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2020.12.30
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Liepāja, starp Graudu 11/13 un Juliannas pagalmu.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai- Liepājas pilsētas pašvaldībai.