Ziņojums Nr. 9698

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Carnikavas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.12.30 11:12
GPS koordinātes: 24.18381, 57.06535 +/- 4.8875m
Apstiprināts: 2020.12.30
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2021.01.25
Atrisināšanas ilgums: 25 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkal tiek izbraukāti Baltie kalni patreiz Kādi 4 moci!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts.

Inspektora komentāri

Vides SOS ziņojums Nr. 9698- pārkāpums nav izdarīts LVM teritorijā.