Ziņojums Nr. 9694

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Mārupes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.12.29 14:12
GPS koordinātes: 24.01129, 56.92454 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2020.12.29
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

ielas malā riepas Mārupē

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts,

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts Mārupes novada pašvaldībai.