Ziņojums Nr. 9693

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Engures novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.12.29 13:12
GPS koordinātes: 23.28649, 56.92463 +/- 10.000m
Apstiprināts: 2020.12.29
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ceļa malā stikls un plastmasa

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts Engures novada pašvaldībai.