Ziņojums Nr. 9690

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.12.29 08:12
GPS koordinātes: 24.15172, 56.96741 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2020.12.29
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.12.29
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Vēl viens auto serviss, dedzina sazin ko. Smird neganti. Dūmi tumši

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Dienests veica pārbaudi plkst. 12:40. Tika apsekota Krišjāņa Barona iela 136 k-2 teritorija. Pārbaudes laikā konstatēta netabilstoša kurināmā lietošana vietējā katla iekārtā. Noteik lietas apstākļu noskaidrošana.