Ziņojums Nr. 9685

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Priekuļu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.12.27 11:12
GPS koordinātes: 25.30688, 57.35571 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.12.27
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

izgāzti sadzīves atkritumi, būvgruži

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Priekuļu novada pašvaldībai.