Ziņojums Nr. 9684

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.12.27 11:12
GPS koordinātes: 24.13499, 56.91675 +/- 10.000m
Apstiprināts: 2020.12.27
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.12.30
Atrisināšanas ilgums: 3 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Smird pēc kanalizācijas. Īpaši tad, kad zemāks ūdens līmenis.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Dienests 30.12.2020. laika posmā no plkst. 14:12 līdz 14:35 apsekoja norādīto teritoriju. Traucējoša smaka vai ūdens piesārņojums pārbaudes laikā netika konstatēts. Dienests, traucējošu smaku gadījumā, iesaka izmantot dežuranta tālruni 26338800, jo Vides SOS sistēmas specifikas dēļ ziņojums var netikt izskatīts pietiekami operatīvi