Ziņojums Nr. 9683

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.12.27 11:12
GPS koordinātes: 24.38088, 57.50929 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2020.12.27
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.12.29
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ar traktortehniku izārdīta pludmale

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Informācija nodota Salacgrīvas novada domei.