Ziņojums Nr. 9681

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.12.27 11:12
GPS koordinātes: 24.81369, 56.57674 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2020.12.27
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2021.02.16
Atrisināšanas ilgums: 20 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Riepas ceļa malā.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Meža vide sakopta