Ziņojums Nr. 9679

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.12.26 12:12
GPS koordinātes: 23.43043, 56.48874 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2020.12.26
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Mežā pie ceļa Zaļenieki-Tērvete. Labajā pusē izmesti maisi ar būvgružiem un betoni

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - „Latvijas valsts meži”.