Ziņojums Nr. 9677

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Salacgrīvas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.12.26 11:12
GPS koordinātes: 24.38103, 57.50241 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2020.12.28
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.12.28
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Tūjā pie Krimalniekiem ar kvadraciklu izbraukāta pludmale

Apstiprinātāja komentāri

Apsaimniekotāji veica pludmales darbus.

Inspektora komentāri

Apsaimniekotāji veica darbus