Ziņojums Nr. 9674

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.12.25 13:12
GPS koordinātes: 24.22039, 57.00058 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2020.12.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2021.01.11
Atrisināšanas ilgums: 17 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Šeit regulāri tiek dedzināta plastmasa un citi sūdi.

Apstiprinātāja komentāri

paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Labdien! Informēju, ka Jūsu elektroniski sniegtās informācijas izskatīšanas gaitā, Rīgas pašvaldības policijas Vidzemes pārvaldes darbinieks veica (iespējamās) teritorijas apsekošanu, kuras laikā netika konstatēta vieta, kur tikuši dedzināti atkritumi. Sekmīgas Rīgas iedzīvotāju un Rīgas pašvaldības policijas sadarbības veicināšanai, lai varētu operatīvi konstatēt, novērst pārkāpumus un vainīgās personas saukt pie normatīvajos aktos paredzētās atbildības, lūdzu Jūs turpmāk par konstatētiem pārkāpumiem nekavējoties informēt Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kārtības policijas pārvaldes Operatīvās vadības biroju, zvanot uz tālruņa numuru 110 jebkurā laikā, kura darbinieki kompetenti norīkos piekritīgo policijas ekipāžu.