Ziņojums Nr. 9671

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ogres novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.12.25 12:12
GPS koordinātes: 24.61369, 56.80963 +/- 8.0m
Apstiprināts: 2020.12.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Sadzīves atkritumi Kaļķu un Dravnieku ielas krustojumā.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts Ogres novada pašvaldībai.