Ziņojums Nr. 9668

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Mārupes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.12.25 12:12
GPS koordinātes: 24.03939, 56.8824 +/- 8.0009m
Apstiprināts: 2020.12.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

nekas daudz, tikai dīvāns

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts Mārupes novada pašvaldībai.