Ziņojums Nr. 9664

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ikšķiles novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.12.25 11:12
GPS koordinātes: 24.45579, 56.88895 +/- 32.0m
Apstiprināts: 2020.12.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

atkritumi mežā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, pieteikums saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts Ikšķiles novada pašvaldībai.