Ziņojums Nr. 9662

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Garkalnes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.12.25 11:12
GPS koordinātes: 24.41753, 57.05189 +/- 9.0m
Apstiprināts: 2020.12.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Aiz Gaujas un Kalnu ielas krustojuma virzienā uz Ādažiem zemes ceļš labajā pusē pie zīmes 50. Ejot pa ceļu ~50 m, pie ceļa redzams izmests stiepļu žogs.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts Garkalnes novada pašvaldībai.