Ziņojums Nr. 9658

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.12.25 09:12
GPS koordinātes: 24.25575, 56.90226 +/- 4.8235m
Apstiprināts: 2020.12.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2021.01.26
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Tiek ievesti būvgruži un izvesta smilts, kas iegūta ārpus atļautās ieguves teritorijas

Apstiprinātāja komentāri

Paldies ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Dienests turpina iesaistīties, lai tiktu nodoti atkritumi no šī objekta atkritumu apsaimniekotājam un novērstu neatbilstības, kas saistītas ar norakto grunti. Par pārkāpumiem ir uzlikts naudas sods.