Ziņojums Nr. 9656

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.12.25 08:12
GPS koordinātes: 24.23078, 56.93994 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.12.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.12.28
Atrisināšanas ilgums: 3 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Būvniecības atkritumi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies par ziņojumu.

Inspektora komentāri

23.12.2020. apsekoja Bez adreses (Lubānas ielu), Rīgā, meža (kadastra Nr. 0100 121 4079) teritoriju un konstatēja, ka tās uzturēšanā netiek ievērotas Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 ,,Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi� (turpmāk - Noteikumi) prasības, par ko Inspekcija zemes īpašniekam � juridiskai personai � SIA �Rīgas meži� par Noteikumu prasību neievērošanu 23.12.2020. sastādīja un nosūtīja apskates protokolu.