Ziņojums Nr. 9652

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.12.24 12:12
GPS koordinātes: 23.89295, 56.92692 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2020.12.24
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izmesti buvgrużi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri


Ziņojums nodots izskatīšanai - SIA “Rīgas meži”.