Ziņojums Nr. 9651

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Inčukalna novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.12.24 11:12
GPS koordinātes: 24.61143, 57.07347 +/- 8.0m
Apstiprināts: 2020.12.24
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izmesti sadzīves un būvniecības atkritumi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai- Inčukalna novada pašvaldībai