Ziņojums Nr. 9647

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2020.12.24 08:12
GPS koordinātes: 23.7703, 56.96007 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2020.12.24
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Lapas maisos un sadzīves atkritumi

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Jūrmalas pilsētas domei.